Obsady sędziowskie

13-05-19

Strona główna
Obsady sędziowskie
Sędziowie WZKol.
Pliki do pobrania
Przepisy Sportowe
Regulaminy
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Propozycja obsad sędziów na zawodach WZKol. na rok 2019

      Kolegium Sędziów PZKol. typuje na zawody z Kalendarza PZKol. sędziego głównego i dwóch komisarzy. Sędzia główny wyznaczany jest z Polski, natomiast komisarze wyznaczani są z danego okręgu.

tr> tr>

Data

Nazwa imprezy

Miejsce

Organizator

D

Kategoria

Obsada

12.01 Wyścig Przełajowy PTC MALTA TOUR

Regulamin

Poznań - Malta

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. Placek Jerzy
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław

23.02 Otwarte Mistrzostwa Kalisza w kolarstwie przełajowym

Regulamin

Stadion Miejski w Kaliszu Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
P MJ
MJm
MMł.

WJ
Wjmł.
WMł.

1. Przybył Krzysztof
2. Libudzic Sławomir
3. Dobrochowski
4. Przybyłek Martynian
5. Gałęski Henryk

24.02 Wyścig Przełajowy PTC MALTA TOUR

Regulamin

Poznań - Malta Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl
P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. Placek Jerzy
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław

9.03 Otwarte Mistrzostwa Kalisza w kolarstwie MTB

Regulamin

Stadion Miejski w Kaliszu Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl 
MTB MJ
MJm
MMł.

WJ
Wjmł.
WMł.

1. Przybył Krzysztof
2. Libudzic Sławomir
3. Dobrochowski
4. Przybyłek Martynian
5. Gałęski Henryk
6. Pawlaczyk Andrzej - kandydat
7. Wojciechowski Piotr - kandydat

10.03 Wyścig Przełajowy PTC MALTA TOUR

Regulamin

Poznań - Malta Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl
P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. Placek Jerzy
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław

23.03 XX Koźminecki Wyścig MTB o Puchar Wójta Gminy Koźminek – Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Koźminek Uczniowski Klub Sportowy „Koźminianka”
ul. Szkolna 1
62-840 Koźminek
tel. 509-256-223
fax. (62) 76-37-023
rianna@poczta.fm
MTB MJmł.
MMl.

WJ
WJmł.
WMł.

1. Przybyłek Melchior
2. Ludwicki Bogdan
3. Przybył Krzysztof
4. Synkowski Tadeusz
5. Przybyłek Martynian
6. Adam Rosiak - kandydat
7. Barbara Torous - kandydat
8. Andrzej Pawlaczyk - kandydat
9. Krzysztof Mamoński - kandydat

12 -14.04 XXXIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski
"Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2019"
województwo łódzkie i wielkopolskie Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz ME
MU23

1. PZKol. Skorek Paweł
2. PZKol. Dobrochowski Robert
3. PZKol. Andrzejczak Dariusz
4. Dudkiewicz Dominik
5. Ludwicki Bogdan
6. Winiecki Radosław
7. Synkowski Tadeusz
8. Michta Adam - motor
9. Godlewski Andrzej - komputer

13.04 Kryterium Kolarskie towarzyszące XXXIV Ogólnopolskiemu Wyścigowi Kolarskiemu "Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour 2019”

Regulamin

Stawiszyn Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz MJmł.
MMł.

WJ
WJmł.
WMł.

1. Libudzic Sławomir
2. Przybył Krzysztof
3. Lewandowska Katarzyna
4. Dobrochowski
5. Wiatrowska Grażyna
6  Przybyłek Martynian
7. Torous Barbara - kandydat
8. Rosiak Adam - kandydat
9. Sójka Kornel - kandydat
10. Sójka Mikołaj - kandydat
11. Mikołajewski Dariusz - kandydat
12. Skórka Elżbieta - kandydat

14.04 Kryterium Uliczne towarzyszące XXXIV Ogólnopolskiemu Wyścigowi Kolarskiemu "Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour 2019”

Regulamin

Kalisz Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz MJmł.
MMl.

WJ
WJmł.
WMł.

1. Libudzic Sławomir
2. Przybył Krzysztof
3. Lewandowska Katarzyna
4. Dobrochowski
5. Wiatrowska Grażyna
6  Przybyłek Martynian
7. Mamoński Krzysztof - kandydat
8. Pawlaczyk Andrzej - kandydat
9. Wojciechowski Piotr - kandydat
10. Mumot Wojciech - kandydat
11. Mikołajewski Dariusz - kandydat
12. Skórka Elżbieta - kandydat

27-28.04

21-22.09
Zmiana terminu

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie MTB Żerków Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
MTB MMl.

WMł.

1. Dobrochowski Robert
2. Kożuch Piotr
3. Michta Adam
4. Pucal Ryszard
5. Wiatrowska Grażyna
6. Synkowski Tadeusz
7. Kamiński Maciej - kandydat

1.05 Piknik Kolarski Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
MTB MMl.

WMł.

Wyścig przeprowadzają trenerzy.

4-5.05 XII Kolarski Wyścig „Nad Wartą”

Regulaminy:

Jazda indywidualna na czas

Wyścig ze startu wspólnego

Koło Kolskie
Towarzystwo
Cyklistów
ul. Grodzka 21/2 62-600 Koło
Zbigniew Brzozowski
tel. 669-466-781
 brzozaninka4@o2.pl
Sz MMl.
MJmł.
MJ
M

1. Ludwicki Bogdan
2. Andersz Jerzy
3. Pucal Ryszard
4. Kożuch Piotr - komputer
5. Synkowski Tadeusz
6. Wiatrowska Grażyna
7. Rosiak Adam - kandydat
8. Torous Barbara - kandydat
9. Mikołajewski Dariusz - kandydat
10. Skórka Elżbieta - kandydat

18-19.05

4-5.05
Zmiana terminu

60. Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju

Regulamin

Tarnowo Podgórne Ośrodek Sportu
i Rekreacji
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne
tel./fax (61) 816-60-86
Bernard Broński
info@osir.pl
Sz
MMl.


WMł.
 

1. Andrzejczak Dariusz
2. Przybył Krzysztof
3. Dobrochowski Robert
4. Kamel Alojzy
5. Przybyłek Martynian
6. Kmieciak Wiesław
7. Dudek Mateusz - kandydat
8. Gąsiorek Artur - kandydat
9. Pajor Grzegorz - kandydat

10.05 Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie przełajowym szkół podstawowych – Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin 

Regulamin

Szwacin Uczniowski Klub
Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Henryk Strzelecki
tel. 601-535-017
P MMl.

WMł.

1. Przybył Krzysztof
2. Przybyłek Martynian
3. Libudzic Sławomir
4. Dobrochowski

11-12.05 Puchar Polski w kolarstwie szosowym Gostyń
Eliminacja OOM Gostyń MP WLK;

Regulamin

KKS Gostyń Kolarski Klub
Sportowy Gostyń
ul. Poznańska 171
63-800 Gostyń
Waldemar Minta
tel. 602-772-756
(65) 572-04-95
mintawaldemar@wp.pl
Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE

1. PZKol. Kaczmarek Paweł
2. PZKol. Dobrochowski Robert
3. PZKol. Ludwicki Bogdan
4. Kamel Alozy
5. Pucal Ryszard
6. Kmieciak Wiesław
7. Dobrochowski
8. Godlewski Andrzej - komputer
 /Sędziowie 11.05.19 - 8.30/
Zapraszamy wszystkich kandydatów

18.05
wyścig odwołany
Wyścigi w jeździe indywidualnej na czas dla szkółek kolarskich i kat. masters Wągrowiec Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl
Sz MMl.


WMł.
M

1. Andrzejczak Dariusz
2. Kamel Alojzy
3. Andersz Jerzy
4. Przybył Krzysztof
5. Kmieciak Wiesław
6. Szczepaniak Michał
7. Piotr Kożuch

19.05
wyścig odwołany
Wyścigi ze startu wspólnego dla szkółek kolarskich i kat. masters Wągrowiec Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl
Sz MMl.


WMł.
M

1. Andrzejczak Dariusz
2. Kamel Alojzy
3. Andersz Jerzy
4. Przybył Krzysztof
5. Kmieciak Wiesław
6. Szczepaniak Michał
7. Piotr Kożuch

25.05
wyścig odwołany
XXI Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Ryszarda Szurkowskiego i Rajmunda Gąsiorka Września Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl
Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE
MASTERS

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4. Kamel Alojzy
5. Placek Jerzy
6. Kmieciak Wiesław
7. Szczepaniak Michał

1.06 Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym
im. Sławomira Jakubiaka
- Jazda indywidualna na czas

Regulamin

Oborniki Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki Sekcja Kolarska OTC
ul. Droga Lesna 7
64-600 Oborniki
tel. 509 330 195
Sz CM20
M30
M40
M50
M60
M70
M80
CK20
K30
K40
Amator K
Amator M
 

1. Placek Jerzy
2. Kamel Alojzy 
3. Dudek Mateusz - kandydat
4. Gąsiorek Artur - kandydat
5. Pajor Grzegorz - kandydat
 /uzgodnione z Organizatorem/

2.06 XIII Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar LKS „OGNIWO” Łąkociny – Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Łąkociny

LKS „Ogniwo” Łąkociny
ul. Strażacka 1
63-410 Ostrów Wlkp.
Rafał Szuberttel. 604-230-901 szubi4@wp.pl

Sz
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
 

1. Przybył Krzysztof
2. Ludwicki Bogdan
3. Wiatrowska Grażyna
4. Przybyłek Martynian
5. Synkowski Tadeusz
6. Sójka Mikołaj - kandydat

7.06 Wyścig kolarski MTB dla szkół podstawowych – Szukamy Następców Olimpijczyków Biskupice Zabaryczne Uczniowski Klub Sportowy „Dunin” Biskupice Zabaryczne
63-510 Mikstat
tel. (62) 73-10-393 lub 601-142-440 rafalk1967@wp.pl

 

MTB
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
 

1. Libudzic Sławomir
2. Dobrochowski
3. Gałęski Henryk

15.06 Kolarskie Kryterium Uliczne – Szukamy Następców Olimpijczyków Dobrzyca

Powiatowe
Zrzeszenie LZS
w Pleszewie
ul. Poznańska 79
63-300 Pleszew
tel. (62) 742-96-15

Sz
MMl.

WMł.
 

1. Libudzic Sławomir
2. Wiatrowska Grażyna
3. Synkowski Tadeusz
4. Pucal Ryszard
5. Gałęski Henryk
6. Mikołajewski Dariusz - kandydat
7. Skórka Elżbieta - kandydat

11.06 lub
18.06
14.06
Zmiana terminu
Szukamy Następców Olimpijczyków Kazimierz Biskupi KLTC Konin
ul. Szeligowskiego 5a
62-510 Konin
tel.63 242-18-41
Kazimierz Zajączkowski
Grzegorz Adamczewski kltc@o2.pl
Sz
MMl.

WMł.
 

1. Robert Dobrochowski
2. Tadeusz Synkowski
3. Grażyna Wiatrowska
4. Adam Rosiak Adam - kandydat
5. Torous Barbara - kandydat

13.06 Szukamy Następców Olimpijczyków - szkoły podstawowe Biadki

Międzyszkolny Ludowy
Uczniowski
Klub Sportowy
„As” Biadki
ul. Szkolna 3 Biadki
63-714Kobierno
tel. (62) 721-13-22
sp-biadki@krotoszyn.pl

Sz
MMl.
MJmł.

WMł.
WJmł.
 

1. Libudzic Sławomir
2. Gałęski Henryk
3. Andersz Jerzy
4. Pucal Ryszard
5. Wszyscy kandydaci

16.06 Zawody kolarskie na torze z okazji Święta Miasta Kalisza „Wielka Nagroda Kalisza” Kalisz Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
T
MMl.
Mjmł.
MJ.

WMł.
WJmł.
WJ.
WO

1. Dudkiewicz Dominik
2. Ludwicki Bogdan
3. Wiatrowska Grażyna
4. Synkowski Tadeusz
5. Winiecki Radosław
6. Pucal Ryszard
7. Wszyscy kandydaci

22-23.06 Memoriał Tomka Jakubowskiego, Puchar Polski, Eliminacje OOM Chrzypsko Wielkie Ośrodek Sportu
i Rekreacji
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne
tel./fax (61) 816-60-86
Bernard Broński
info@osir.pl
Sz MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE

1. PZKol.
2. PZKol. Dobrochowski Robert
3. PZKol. Andrzejczak Dariusz
4. Przybył Krzysztof
5. Placek Jerzy
6. Kamel Alojzy
7. Kożuch Piotr
8. Kmieciak Wiesław

22-23.06 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym  Raszków Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
Sz MMł.


WMł.
 

1. Ludwicki Bogdan
2. Libudzic Sławomir
3. Pucal Ryszard
4. Dobrochowski
5. Andersz Jerzy
6. Synkowski Tadeusz
7. Gałęski Henryk
8. Wiatrowska Grażyna
9. Sójka Mikołaj - kandydat

22-23.06 Szukamy Następców Olimpijczyków w kolarstwie szosowym Raszków Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
Sz Mjmł.
MMł.


WMł.
W.Jmł.

1. Ludwicki Bogdan
2. Libudzic Sławomir
3. Pucal Ryszard
4. Dobrochowski
5. Andersz Jerzy
6. Synkowski Tadeusz
7. Gałęski Henryk
8. Wiatrowska Grażyna
9. Sójka Mikołaj - kandydat

5-7.07 XXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski pod Patronatem Przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia LZS Kobyla Góra- Ludwików - Droszew Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
Sz MMl.

MJmł.
WMł.

WJmł.

1. PZKol. Woźniakowski Andrzej
2. PZKol. Przybyłek Melchior
3. PZKol. Ludwicki Bogdan
4. Przybył Krzysztof
5. Dobrochowski
6. Przybyłek Martynian
7. Placek Jerzy

7.07 Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę Miasta Koła – Memoriał Zdzisława Walczaka Koło Kolskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Grodzka 21/2
62-600 Koło
tel. 669-466-781 brzozaninka4@o2.pl
Sz MJ
MJmł.
MMł.

WJ.
WJmł.
WMł.

1. Andersz Jerzy
2. Pucal Ryszard
3. Synkowski Tadeusz
4. Wiatrowska Grażyna
5. Kmieciak Wiesław
6. Kożuch Piotr - komputer

13.07 Wyścigi w jeździe indywidualnej na czas dla szkółek kolarskich i kat. masters Wągrowiec Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl
Sz MMl.


WMł.
M

1. Andrzejczak Dariusz
2. Kamel Alojzy
3. Andersz Jerzy
4. Przybył Krzysztof
5. Kmieciak Wiesław
6.
7. Piotr Kożuch

14.07 Wyścigi ze startu wspólnego dla szkółek kolarskich i kat. masters Wągrowiec Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl
Sz MMl.


WMł.
M

1. Andrzejczak Dariusz
2. Kamel Alojzy
3. Andersz Jerzy
4. Przybył Krzysztof
5. Kmieciak Wiesław
6.
7. Piotr Kożuch

16-18.08 XXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Po Ziemi Konińskiej" Memoriał Adama Krajewskiego, Wiesława Paradowskiego, Jerzego Mazura i Stanisława Pawlaka Konin - Kramsk - Ślesin KLTC Konin
ul. Szeligowskiego 5a
62-510 Konin
tel.63 242-18-41
Kazimierz Zajączkowski
Grzegorz Adamczewski kltc@o2.pl
Sz MMl.
MJmł.

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5. 
6.
7.

15-16.09 Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym Koźminek Koźminek Uczniowski Klub Sportowy „Koźminianka”
ul. Szkolna 1
62-840 Koźminek
tel. 509-256-223
fax. (62) 76-37-023
rianna@poczta.fm
Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE
MASTERS

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5. 
6.
7.

4-6.10 Mistrzostwa Polski dwójek i drużyn Godziesze Wielkie Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz MJ
MO
ME
WJ
WO
WE

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5. 
6.
7.
8.

 Obsady:

 1. Sędzia Główny
 2. Komisarz 2
 3. Komisarz 3
 4. Sędzia Mety
 5. Sędzia chronometr
 6. Pozostali sędziowie.

 

 Organizatorzy:

  1. Wielkopolski Związek Kolarski, ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz, tel. 62 757 23 41, wzkol1@wp.pl

  2. Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz, tel. 62 757 55 68, ktk.kalisz@wp.pl

  3. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "SZPEREK" Antonin Ludwików,  63-421 Przygodzice

  4. Kolskie Towarzystwo Cyklistów, ul.Grodzka 21, 62-872 Koło, tel. 669 466 791, brzozalinka4@o2.pl

  5. Uczniowski Klub Sportowy "" Wola Droszewska, 62-872 Godziesze, Henryk Strzelecki, tel. 667 976 357

  6. Kolarski Klub Sportowy Gostyń, ul Poznańska 171, 63-800 Gostyń, tel. 602 772 756, 65 572 04 95, mintawaldemar@wp.pl

  7. Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Nowa 5, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel. 61 816 60 86, info@osir.pl

  8. Uczniowski Klub Sportowy "Zefir" Wola Droszewska, 62-872 Godziesze, Henryk Strzelecki, tel. 667 976 357

  9. Urząd Gminy w Kazimierzu Biskupim, Plac Wolności 1, 62-530 Kazimierz Biskupi, Janusz Konopczyński,tel. 507 159 222, 501 132 009, sport@kazimierz-biskupi.pl

 10. Uczniowski Klub Sportowy "Koźminianka", ul. Szkolna 1, 62-840 Koźminek, tel. 62 673 37 205, spkozminek@interia.pl; marekcieslak59@gmail.com

 11. Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Kórnik, Plac Niepodległości 28, 62-033 Kórnik, uks-jedynka-limaro-kornik@o2.pl

 12. Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów, Szeligowskiego 5a, 62-510 Konin, tel. 63 242 18 41, 501 132 011, kltc@o2.pl

 13. LZS Łąkociny, Rafał Szubert, tel. 604 230 901

 14. Uczniowski Klub Sportowy "Dunin" Biskupice Zabaryczne, 63-510 Mikstat, tel. 62 73 10 303, rafalk1967@wp.pl

 15. Powiatowe Zrzeszenie LZS w Pleszewie, ul. Poznańska 79, 63-300 Pleszew, tel. 62 742 96 15

 16. Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "As" Biadki, ul. Szkolna 3 Biadki, 63-714 Kobierno, tel. 62 721 13 22, sp-biadki@krotoszyn.pl

 17. Marian Paździor Firma"PAMA", ul. Sianowska 38, 60-443 Poznań, tel. 501 143 998, W-ce Prezes PTC Tadeusz Kubiak, tel. 501 482 317

 18. Burmistrz Miasta Turku, ul. Kaliska 59, 62-700 Turek, Turkowskie Towarzystwo Cyklistów, ul. 3 Maja 1/3, 62-700 Turek, tel. 698 656 795, dariusz.mikolajewski@o2.pl

 19. Tadeusz Kubiak, tel. 501 482 317; Jerzy Gruszka, tel. 61 817 2042; R. Szaj, tel. 504 004 447.

 20. Klub Sportowy 64-sto ul. Narutowicza 49/2 64-100 Leszno, Mariusz Ciesielski, tel. 693 100 020, mariusz.ciesielski@64-sto.pl

 21. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych GEDEON w Borku Wlkp, Janusz Szafraniak, tel. 693 644 858, stowarzyszeniegedeon@gmail.com

 22. LKS „Drogowiec” Złotów, Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, kontakt: Leszek Sadowski tel. 601-871-777, szosowiec@op.pl, MOSiR w Pile

 23. Klub Kolarski "Tarnovia" ul. Nowa 5, 62-080 Tarnowo Podgórne tel. 61 816 60 86 Piotr Broński rafalk1967@wp.pl

 24. Ludowy Klub Sportowy DROGOWIEC Złotów, Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Aeroklub Ziemi Pilskiej. 

 25. K.S. Kołownik Włoszakowice ul. Wolsztyńska 7, 64-140 Włoszakowice; Grzrgorz Mierzyński; 601 785 561; grzegorz.kolownik@gmail.com

 26. KS 64 Sto Leszno ul. Studzienna 15/9, 64-100 Leszno; Wojciech Mizuro; 606 889 732; mizuro@interia.eu

 27. Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, ul. Okulnickiego, tel. 602 454 698; jerzyplacek@op.pl

 28. Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki; DT Swiss Polska Spółka z o. o.; Oborniki, ul. Towarowa

 

 

Strona główna | Obsady sędziowskie | Sędziowie WZKol. | Pliki do pobrania | Przepisy Sportowe | Regulaminy | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Ostatnia aktualizacja tej witryny 13-05-19