Obsady sędziowskie

15.09.2021

Strona główna
Obsady sędziowskie
Sędziowie WZKol.
Pliki do pobrania
Przepisy Sportowe
Regulaminy
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020

Propozycja obsad sędziów na zawodach WZKol. na rok 2021

      Kolegium Sędziów PZKol. typuje na zawody z Kalendarza PZKol. sędziego głównego i dwóch komisarzy. Sędzia główny wyznaczany jest z Polski, natomiast komisarze wyznaczani są z danego okręgu.

Data

Nazwa imprezy

Miejsce

Organizator

D

Kategoria

Obsada

27.12.2020 OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM NA ROK 2021

Regulamin

Piła WZKol
UKS Sportowiec Piła
P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. Placek Jerzy
2. Kożuch Piotr
3. Kmieciak Wiesław

23-24.01

Zmiana terminu

84 MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

Regulamin

Załącznik do regulaminu

Komunikat Komisji Przełajowej

Włoszakowice Stowarzyszenie Klub Sportowy Kołownik
Wolsztyńska 7, 64-140 Włoszakowice
P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. PZkol. Sabura Dawid
2. PZKol. Dymek Krzysztof
3. PZkol. Rusiecki Piotr
4. PZKol. Dobrochowski Robert
5. PZKol. Sołtysiak Marek
6. Ludwicki Bogdan
7. Chojecka Karolina - szkolenie
8. Gniady Piotr - szkolenie
9. Kaczmarek Paweł - szkolenie
10. Kanar Piotr - szkolenie
11. Maciałek Danuta - szkolenie
12. Maciejewski Robert - szkolenie
13. Wosik Piotr - szkolenie

20.02 Otwarte Mistrzostwa Kalisza  w kolarstwie przełajowym Stadion miejski
w Kaliszu

Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl

P MJ
MJmł
MMł

WJ
WJmł
WMł

1. Przybył Krzysztof
2. Libudzic Sławomir
3. Przybyłek Melchior
4. Przybyłek Martynian

6.03 Otwarte Mistrzostwa Kalisza  w kolarstwie MTB Stadion miejski
w Kaliszu

Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl

MTB MJ
MJmł
MMł

WJ
WJmł
WMł

1. Dobrochowski Robert
2. Libudzic Sławomir
3. Kamiński Tomasz
4. Kamiński Maciej

14.03

Zawody odwołane

Wyścig MTB o Puchar Prezesa Agencji Ochrony ZUBRZYCKI

Hipodrom Wola

Poznań  

Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49,
61-413 Poznań
tel. 602-454-698

jerzyplacek@op.pl ptcpoznan.pl

MTB MJ
MJmł
MMł

WJ
WJmł
WMł

1. Placek Jerzy
2. Kożuch Piotr
3. Kmieciak Wiesław
4. Michta Adam

20.03 XXII Koźminecki Wyścig MTB o Puchar Wójta Gminy Koźminek – Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Koźminek
Lasek Brzezinka

Uczniowski Klub Sportowy „Koźminianka”
ul. Szkolna 1

62-840 Koźminek
tel. 509-256-223
fax. (62) 76-37-023
rianna@poczta.fm

MTB MJmł
MMł

WJmł
WMł

Dzieci

1. Dobrochowski Robert
2. Libudzic Sławomir
3. Kamiński Tomasz
4. Kamiński Maciej
5. Wiatrowska Grażyna
6. Łuczak Igor - kandydat

16-18.04
Zawody odwołane
35. Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym „Hellena Tour 2021” województwo łódzkie i wielkopolskie

Kaliskie
Towarzystwo
Kolarskie
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl

Sz ME
MP23
WP23

1. PZKol
2. PZKol
3. PZKol
4. Łódź
5.
6.
7.
8. Michta Adam - motor
9. komputer

17.04
Zawody odwołane
Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Stawiszyna towarzyszące 35. Ogólnopolskiemu Wyścigowi Szlakiem Bursztynowym „Hellena Tour 2021” Stawiszyn

Kaliskie
Towarzystwo
Kolarskie
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl

Sz MJ
MJmł
MMł

WJ
WJmł
WMł

1. Libudzic Sławomir
2. Przybył Krzysztof
3. Przybyłek Melchior
4. Czerwonka Grzegorz
5.
6.

18.04
Zawody odwołane
Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza towarzyszące 35. Ogólnopolskiemu Wyścigowi Kolarskiemu Szlakiem Bursztynowym – „Hellena Tour 2021” Kalisz

Kaliskie
Towarzystwo
Kolarskie
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl

Sz MJ
MJmł
MMł

WJ
WJmł
WMł

1. Ludwicki Bogdan
2.
3.
4.
5.
6.

17.04
Zawody odwołane
Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Szwacin Uczniowski Klub Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Krzysztof Perz
884 329 118
  Dzieci
wg
rocznika

1. Przybył Krzysztof
2. Libudzic Sławomir
3. Przybyłek Melchior
4. Mikołajewski Dariusz

23-25.04 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorow Młodszych w kolarstwie torowym
Eliminacje OOM

Regulamin

Kalisz

Kaliskie
Towarzystwo
Kolarskie
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl

Tor MJmł
WJmł

1. PZKol. Kanar Piotr
2. PZKol. Walczewska Marta
3. PZKol. Dudkiewicz Dominik
4. Winiecki Radosław
5. Karasiewicz Joanna
6. Kamiński Tomasz
7. Przybyłek Martynian

02-03.05 61 Ogólnopolski Mały
Wyścig Pokoju

Regulamin

Poznań Ośrodek Sportu
i Rekreacji
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne
Sz MMł
WMł

1. Dobrochowski Robert
2. Ludwicki Bogdan
3. Placek Jerzy
4. Kamiński Tomasz
5. Kamiński Maciej
6. Kożuch Piotr

8.05 Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Stadion miejski
w Kaliszu

Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl

Tor MJmł
MMł

WJmł
WMł

1. Winiecki Radosław
2. Dudkiewicz Dominik
3. Walczewska Marta

8-9.05
Zawody odwołane
Puchar Polski I seria,
Eliminacje do Ogólnopolskiej
Olimpiady Młodzieży,
Ogólnopolski wyścig Młodzików

KOMUNIKAT

KKS Gostyń Kolarski Klub
Sportowy Gostyń
ul. Poznańska 171
63-800 Gostyń
Waldemar Minta
tel. 602-772-756
(65) 572-04-95
mintawaldemar@wp.pl
Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE

1. PZKol. Sołtysiak Marek
2. PZKol. Andrzejczak Dariusz
3. PZKol. Ludwicki Bogdan
4. Pucal Ryszard
5. Kamiński Tomasz
6. Andersz Jerzy
7. Kamiński Maciej  
8. Godlewski Andrzej - komputer

14.05 Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Regulamin

Szwacin Uczniowski Klub Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Krzysztof Perz
884 329 118
  Dzieci
wg
rocznika

1. Libudzic Sławomir
2. Kamiński Tomasz
3. Kamiński Maciej
4. Czerwonka Grzegorz

23.05 II Chabrowy Puchar Merxa – jazda indywidualna na czas

Regulamin

Poligon Biedrusko Poznańskie Towarzystwo Cyklistów ul. Okulickiego 49, 61-413 Poznań
tel. 602-454-698 jerzyplacek@op.pl
  MJ
MJmł
MMł

WJ
WJmł
Wmł

Masters

1. Placek Jerzy
2. Ludwicki Bogdan
3. Kożuch Piotr
4. Andersz Jerzy
5. Kmieciak Wiesław
6. Synkowski Tadeusz
7. Wiatrowska Grażyna

5.06 Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Stadion miejski
w Kaliszu

Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl

Tor MJmł
MMł

WJmł
WMł

1. Dudkiewicz Dominik
2. Karasiewicz Joanna
3. Przybyłek Martynian

11.06 Wyścig kolarski MTB dla szkół podstawowych – Szukamy Następców Olimpijczyków Biskupice Zabaryczne Uczniowski Klub Sportowy „Dunin” Biskupice Zabaryczne
63-510 Mikstat
tel. (62) 73-10-393 lub 601-142-440 rafalk1967@wp.pl

 

MTB
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
 

1. Libudzic Sławomir
2. Gałęski Henryk
3. Czerwonka Grzegorz

12.06 Wielka Nagroda Kalisza, Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Omnium II seria.
Nagroda Miasta Kalisza
Kalisz

Kaliskie
Towarzystwo
Kolarskie
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl

T MJ

1. PZKol. Ruzik Zbigniew
2. PZKol. Przybyłek Melchior
3. PZKol. Dudkiewicz Dominik
4. Ludwicki Bogdan
5. Andrzejczak Dariusz
6. Pucal Ryszard
7. Mikołajewski Dariusz
8. Przybyłek Martynian

17.06 Szukamy Następców Olimpijczyków - szkoły podstawowe Biadki

Międzyszkolny Ludowy
Uczniowski
Klub Sportowy
„As” Biadki
ul. Szkolna 3 Biadki
63-714Kobierno
tel. (62) 721-13-22
sp-biadki@krotoszyn.pl

Sz
MMl.
MJmł.

WMł.
WJmł.
 

1. Libudzic Sławomir
2. Kamiński Tomasz
3. Kamiński Maciej
4. Gałęski Henryk

17.06
24.06
Szukamy Następców Olimpijczyków Kazimierz Biskupi / Kleczew KLTC Konin
ul. Szeligowskiego 5a
62-510 Konin
tel.63 242-18-41
Kazimierz Zajączkowski
Grzegorz Adamczewski kltc@o2.pl
Sz
MMl.

WMł.
 

Test sprawnościowy przeprowadzą trenerzy.

26-27.06 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym (klasy IV-VIII) Raszków Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl
Sz klasy IV-VIII

1. PZKol. Jagielski Rafał
2. PZKol. Jagielski Janusz
3. PZKol. Ludwicki Bogdan
4. Pucal Ryszard
5. Kamiński Tomasz - niedziela
6. Kamiński Maciej
7. Synkowski Tadeusz
8. Łuczak Igor

9-11.07 XXXI Ogólnopolski Wyścig Kolarski Wysocko Wielkie-Ludwików- Droszew

Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl

   

1. PZKol. Kaczmarek Paweł
2. PZKol. Dobrochowski Robert
3. PZKol. Rusiecki Piotr
4. Rusiecka Jolanta
5. Libudzic Sławomir
6. Mikołajewski Dariusz
7. Kożuch Piotr
8. Skórka Elżbieta

30.07
- 01.08
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym Kalisz

Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl

Tor ME
MJ
MJmł
MMł

WE
WJ
WJmł
WMł

1. PZKol. Kanar Piotr
2. PZKol. Kwarta Przemysław
3. PZKol. Forkasiewicz Marek
4. SM. Pucal Ryszard
5. Chr. Kamiński Tomasz
6. Kamiński Maciej
7. Przybyłek Martynian

1.08 XI Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021 #6 Osieczna Stowarzyszenie Bike & Run Promotion
Powodowo 52, 64-200 Wolszyn
MTB WE
ME
1. PZKol. Kanar Piotr
8.08 Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport. Jazda drużynowa na czas Krzywiń STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY SOLID SPORT
ul. JANA OSTROROGA 36/6, 64-100 LESZNO
Sz Masters 1. PZKol. Kanar Piotr
2. PZKol. Ludwicki Bogdan
3. PZKol. Augustyniak Rafał
4. SM. Pucal Ryszard
10.08 GRAND PRIX PRINZWEAR Poznań Wielkopolskie Towarzystwo Cyklistów
Kasztanowa 13, 62-081 Przeźmierowo
Sz Elita
Masters
1. PZKol. Ruzik Zbigniew
2. PZKol. Andrzejczak Dariusz
3. PZKol. Ludwicki Bogdan
4. SM. Kożuch Piotr
13-15.08
10-12.09

Zawody odwołane

 

XXVIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski „PO ZIEMI KONIŃSKIEJ” – Memoriał Adama Krajewskiego, Wiesława Paradowskiego, Jerzego Mazura, Stanisława Pawlaka Konin – Kleczew – Kazimierz Biskupi –Kramsk Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów ul. Szeligowskiego 5 a
62-510 Konin tel. (63) 242-18-41, 501-132-011
kltc@o2.pl
Sz MJmł

1. PZKol. Maciałek Danuta
2. PZKol.
3. PZKol. 
4. SM. Michta Adam
5. Chr. Przybył Krzysztof
6. Synkowski Tadeusz
7. Wiatrowska Grażyna
8. Łuczak Igor

14.08

Zawody odwołane

 

Ogólnopolskie kryterium uliczne Kazimierz Biskupi Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów ul. Szeligowskiego 5 a
62-510 Konin tel. (63) 242-18-41, 501-132-011
kltc@o2.pl
Sz

1. PZKol. Maciałek Danuta
2. PZKol.
3. PZKol. 
4. SM. Michta Adam
5. Chr. Przybył Krzysztof
6. Synkowski Tadeusz
7. Wiatrowska Grażyna
8. Łuczak Igor

Zmiana terminu

20-21.08

Szukamy Następców Olimpijczyków

Regulamin

Kalisz

Wielkopolski Związek Kolarski 
ul. Wał Matejki  2 
62-800 Kalisz  
tel. (62) 757-23-41

wzkol1@wp.pl

Tor MJmł
MMł

WJmł
WMł

Zawody przeprowadzą trenerzy.

22.08

Zawody odwołane

Nocne Kryterium Kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego Kalisz

Kaliskie
Towarzystwo
Kolarskie
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl

Sz ME
MJ
MJmł
MMł

WE
WJ
WJmł
WMł

1. PZKol. Dobrochowski Robert
2. PZKol. Andrzejczak Dariusz
3. PZKol. Kamiński Łukasz
4. SM. Libudzic Sławomir
5. Chr. Ludwicki Bogdan
6. Wiatrowska Grażyna
7. Synkowski Tadeusz 
8.

22.08 XI Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021 #7 Wyrzysk Stowarzyszenie Bike & Run Promotion
Powodowo 52, 64-200 Wolszyn
MTB WE
ME
1. PZKol. Kanar Piotr
4-5.09

Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym – Memoriał Tomka Jakubowskiego

Tarnowo Podgórne Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne tel./fax (61) 816-60-86
info@osir.pl
Sz MJ
MJmł
MMł

WE
WJ
WJmł
WMł
1. PZKol. Rusiecka Jolanta
2. PZKol. Ludwicki Bogdan
3. PZKol. Dobrochowski Robert
4. SM. Kożuch Piotr
5. Chr. Andrzejczak Dariusz
6. Przybył Krzysztof
7. Rusiecki Piotr
8. Kamiński Maciej
11-12.09 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie MTB Żerków Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
MTB MMł

WM
1. PZKol. Krasnowiecki Mirosław
2. PZKol. Dobrochowski Robert
3. PZKol. Lewandowski Andrzej
4. SM. Andrzejczak Dariusz
5. Chr. Przybyłek Melchior
6. Skórka Elżbieta
7. Mikołajewski Dariusz
8. Łuczak Igor
16.09 Szukamy Następców Olimpijczyków - szkoły podstawowe Biadki

Międzyszkolny Ludowy
Uczniowski
Klub Sportowy
„As” Biadki
ul. Szkolna 3 Biadki
63-714Kobierno
tel. (62) 721-13-22
sp-biadki@krotoszyn.pl

Sz
MMl.
MJmł.

WMł.
WJmł.
 

1. SG. Libudzic Sławomir
2. Kamiński Tomasz
3. Kamiński Maciej
4. Gałęski Henryk

16.09
23.09
Szukamy Następców Olimpijczyków Rychwał KLTC Konin
ul. Szeligowskiego 5a
62-510 Konin
tel.63 242-18-41
Kazimierz Zajączkowski
Grzegorz Adamczewski kltc@o2.pl
Sz
MMl.

WMł.
 

Test sprawnościowy przeprowadzą trenerzy.

22.09 Szukamy Następców Olimpijczyków Świeca Uczniowski Klub Sportowy „Czempion” Świeca
ul. Szkolna 5
63-430 Odolanów
tel. 603-641-439
lukaszboslak@o2.pl
MTB MMł

WM
1. SG. Libudzic Sławomir
2. Gałęski Henryk
3. Czerwonka Grzegorz
24.09 XXI Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego Szkół Podstawowych w kolarstwie MTB –  Szukamy Następców Olimpijczyków Biskupice Zabaryczne Uczniowski Klub Sportowy „Dunin” Biskupice Zabaryczne
63-510 Mikstat
tel. (62) 73-10-393 lub 601-142-440 rafalk1967@wp.pl

 

MTB
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
 

1. SG. Libudzic Sławomir
2. Czerwonka Grzegorz
3. Gałęski Henryk

26.09 Ogólnopolski Wyścig Kolarski
Memoriał Zenona Czechowskiego
Na Osiedlu Krzyżowniki-Smochowice
Poznań PAMA”
Marian Paździor Poznań
ul Sianowska 38
  Szkółki
WMł
MMł
Cyklosport
Masters
Amator
1. SG. Rusiecka Jolanta
2. Rusiecki Piotr
3. Libudzic Sławomir
4. Kaczmarek Mateusz
5. Synkowski Tadeusz
6. Kamiński Maciej
7. Wiatrowska Grażyna
8. Augustyniak Rafał  - komputer
2-3.10 MISTRZOSTWA POLSKI - JAZDA NA CZAS DWÓJEK I DRUŻYN GODZIESZE WIELKIE, OPATÓWEK, BRZEZINY - powiat kaliski Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz
 
MMł
MJmł.
MJ
MO
ME

WMł.
WJmł
WJ
WO
WE
1. PZKol. Kaczmarek Paweł
2. PZKol. Przybyłek Melchior
3. PZKol. Dobrochowski Robert
4. SM Winiecki Radosław
5. Chr. Andrzejczak Dariusz
6. Dudkiewicz Dominik
7. Czerwonka Grzegorz
8. Libudzic Sławomir
9. Ludwicki Bogdan
10. Wiatrowska Grażyna
11. Synkowski Tadeusz
12. Łuczak Igor
3.10 XI Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021 #11 Wolsztyn GODZIESZE WIELKIE, OPATÓWEK, BRZEZINY - powiat kaliski     1. PZKol. Jagielski Janusz
8.10 Szukamy Następców Olimpijczyków Szwacin Uczniowski Klub Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Krzysztof Perz
884 329 118 
 
MMŁ.
MJmł.

WMł.
WJmł.
1. SG. Libudzic Sławomir
2. Kamiński Tomasz
3. Kamiński Maciej
4. Czerwonka Grzegorz
9.10 Memoriał Mariana Kegla – Wyścig Przełajowy Swarzędz Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl
ptcpoznan.pl
P
MMł.
MJmł
MJ
ME

WMł
WJmł
WJ
WE
Masters
1. SG Przybył Krzysztof
2. Placek Jerzy
3. Kożuch Piotr
4. Kmieciak Wiesław
17.10 Wyścig Przełajowy
Moskawa Cyclocross
klasa A
Środa Wielkopolska MKS Środa Wlkp.
ul. Sportowa 12
63-000 Środa Wlkp.
tel. 601-786-855
alexpilecki0@gmail.com
P
MMł.
MJmł
MJ
ME

WMł
WJmł
WJ
WE
Masters
1. PZKol. Maciałek Danuta
2. PZKol. Michta Adam
3. PZKol. Dobrochowski Robert
4. Przybył Krzysztof
5. Libudzic Sławomir
6. Kamiński Maciej
7. Kamiński Tomasz
7.11 Wyścig przełajowy Hipodrom Poznań Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl
ptcpoznan.pl
P
MMł.
MJmł
MJ

WMł
WJmł
WJ
Masters
1. SG Przybyłek Melchior
2. Placek Jerzy
3. Kożuch Piotr
4. Kmieciak Wiesław
5.12 Wyścig przełajowy Hipodrom Poznań Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl
ptcpoznan.pl
P
MMł.
MJmł
MJ

WMł
WJmł
WJ
Masters
1. SG Andrzejczak Dariusz
2. Placek Jerzy
3. Kożuch Piotr
4. Kmieciak Wiesław
19.12 Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie przełajowym Piła Bosco Cyclocross Team Mała Akademia UKS Sportowiec Piła
ul. Andersa 34
64-920 Piła
ks. Bartłomiej Przybylski tel. 530-506-677
sdbpila@gmail.com
P
MMł.
MJmł
MJ

WMł
WJmł
WJ
1. SG
2.
3.
4.
5.
6.
29.12 X Seria Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym Włoszakowice K.S. Kołownik Włoszakowice
ul. Wolsztyńska 7, 64-140 Włoszakowice
P   1. PZKol. Dymek Krzysztof
2. PZKol. Ludwicki Bogdan
3. PZKol. Michta Adam
4. Dobrochowski Robert
5. Przybyłek Melchior
6. Przybył Krzysztof
7. Czerwona Grzegorz
             
             
             
             
             
             

 Obsady:

 1. Sędzia Główny
 2. Komisarz 2
 3. Komisarz 3
 4. Sędzia Mety
 5. Sędzia chronometr
 6. Pozostali sędziowie.

 

 Organizatorzy:

  1. Wielkopolski Związek Kolarski, ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz, tel. 62 757 23 41, wzkol1@wp.pl

  2. Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz, tel. 62 757 55 68, ktk.kalisz@wp.pl

  3. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "SZPEREK" Antonin Ludwików,  63-421 Przygodzice

  4. Kolskie Towarzystwo Cyklistów, ul.Grodzka 21, 62-872 Koło, tel. 669 466 791, brzozalinka4@o2.pl

  5. Uczniowski Klub Sportowy "" Wola Droszewska, 62-872 Godziesze, Henryk Strzelecki, tel. 667 976 357

  6. Kolarski Klub Sportowy Gostyń, ul Poznańska 171, 63-800 Gostyń, tel. 602 772 756, 65 572 04 95, mintawaldemar@wp.pl

  7. Ośrodek Sportu i R Mikstat, tel. 62 73 10 303, rafalk1967@wp.pl

 15. Powiatowe Zrzeszenie LZS w Pleszewie, ul. Poznańska 79, 63-300 Pleszew, tel. 62 742 96 15

 16. Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "As" Biadki, ul. Szkolna 3 Biadki, 63-714 Kobierno, tel. 62 721 13 22, sp-biadki@krotoszyn.pl

 17. Marian Paździor Firma"PAMA", ul. Sianowska 38, 60-443 Poznań, tel. 501 143 998, W-ce Prezes PTC Tadeusz Kubiak, tel. 501 482 317

 18. Burmistrz Miasta Turku, ul. Kaliska 59, 62-700 Turek, Turkowskie Towarzystwo Cyklistów, ul. 3 Maja 1/3, 62-700 Turek, tel. 698 656 795, dariusz.mikolajewski@o2.pl

 19. Tadeusz Kubiak, tel. 501 482 317; Jerzy Gruszka, tel. 61 817 2042; R. Szaj, tel. 504 004 447.

 20. Klub Sportowy 64-sto ul. Narutowicza 49/2 64-100 Leszno, Mariusz Ciesielski, tel. 693 100 020, mariusz.ciesielski@64-sto.pl

 21. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych GEDEON w Borku Wlkp, Janusz Szafraniak, tel. 693 644 858, stowarzyszeniegedeon@gmail.com

 22. LKS „Drogowiec” Złotów, Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, kontakt: Leszek Sadowski tel. 601-871-777, szosowiec@op.pl, MOSiR w Pile

 23. Klub Kolarski "Tarnovia" ul. Nowa 5, 62-080 Tarnowo Podgórne tel. 61 816 60 86 Piotr Broński rafalk1967@wp.pl

 24. Ludowy Klub Sportowy DROGOWIEC Złotów, Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Aeroklub Ziemi Pilskiej. 

 25. K.S. Kołownik Włoszakowice ul. Wolsztyńska 7, 64-140 Włoszakowice; Grzrgorz Mierzyński; 601 785 561; grzegorz.kolownik@gmail.com

 26. KS 64 Sto Leszno ul. Studzienna 15/9, 64-100 Leszno; Wojciech Mizuro; 606 889 732; mizuro@interia.eu

 27. Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, ul. Okulnickiego, tel. 602 454 698; jerzyplacek@op.pl

 28. Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki; DT Swiss Polska Spółka z o. o.; Oborniki, ul. Towarowa

 

 

Strona główna | Obsady sędziowskie | Sędziowie WZKol. | Pliki do pobrania | Przepisy Sportowe | Regulaminy | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Ostatnia aktualizacja tej witryny 15-09-21