Obsady sędziowskie

30-05-20

Strona główna
Obsady sędziowskie
Sędziowie WZKol.
Pliki do pobrania
Przepisy Sportowe
Regulaminy
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019

Propozycja obsad sędziów na zawodach WZKol. na rok 2020

      Kolegium Sędziów PZKol. typuje na zawody z Kalendarza PZKol. sędziego głównego i dwóch komisarzy. Sędzia główny wyznaczany jest z Polski, natomiast komisarze wyznaczani są z danego okręgu.

tr>

Data

Nazwa imprezy

Miejsce

Organizator

D

Kategoria

Obsada

12.01 Przełajowy wyścig kolarski Malta-Ski Poznań Malta

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. Placek Jerzy
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław

16.02 Przełajowy wyścig kolarski Malta-Ski Poznań Malta

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. Placek Jerzy
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław
4. Kożuch Piotr

22.02 Otwarte Mistrzostwa Kalisza w kolarstwie przełajowym Stadion Miejski w Kaliszu Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
P MJ
MJm
MMł.

WJ
Wjmł.
WMł.

1. Przybył Krzysztof
2. Libudzic Sławomir
3. Przybyłek Melchior
4. Przybyłek Martynian
5. Czerwonka Grzegorz

7.03 Otwarte Mistrzostwa Kalisza w kolarstwie MTB Stadion Miejski w Kaliszu Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl 
MTB MJ
MJm
MMł.

WJ
Wjmł.
WMł.

1. Przybyłek Melchior
2. Libudzic Sławomir
3. Przybyłek Martynian
4. Ludwicki Bogdan
5. Przybył Krzysztof

8.03 Przełajowy wyścig kolarski Hipodrom = Wola Poznań Malta

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

P MJ
MJm
MMł.
WJ
Wjmł.
WMł.
M

1. Placek Jerzy
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław
4. Kożuch Piotr

21.03

Zawody
odwołane

XX Koźminecki Wyścig MTB o Puchar Wójta Gminy Koźminek – Szukamy Następców Olimpijczyków Koźminek
Lasek Brzezinka
Uczniowski Klub Sportowy „Koźminianka”
ul. Szkolna 1
62-840 Koźminek
tel. 509-256-223
fax. (62) 76-37-023
rianna@poczta.fm
MTB MJmł.
MMl.

WJ
WJmł.
WMł.

1. Przybyłek Melchior
2. Ludwicki Bogdan
3. Przybył Krzysztof
4. Skórka Elżbieta
5. Kamiński Maciej
 

17 -19.04
Zawody
odwołane
XXXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski
"Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2020"
województwo łódzkie i wielkopolskie Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz ME
MU23

1. PZKol. Maciałek Danuta
2. PZKol. Dobrochowski Robert
3. PZKol. Przybyłek Melchior 
4. Dudkiewicz Dominik
5. Andrzejczak Dariusz
6. Winiecki Radosław
7. Synkowski Tadeusz
8. Michta Adam - motor
9. Godlewski Andrzej - komputer

18.04
Zawody
odwołane
Kryterium Kolarskie towarzyszące XXXIV Ogólnopolskiemu Wyścigowi Kolarskiemu "Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour 2019” Stawiszyn Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz MJmł.
MMł.

WJ
WJmł.
WMł.

1. Libudzic Sławomir
2. Przybył Krzysztof
3. Lewandowska Katarzyna
4. Czerwonka Grzegorz
5. Wiatrowska Grażyna
6  Mikołajewski Dariusz

19.04
Zawody
odwołane
Kryterium Uliczne towarzyszące XXXIV Ogólnopolskiemu Wyścigowi Kolarskiemu "Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour 2019” Kalisz Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz MJmł.
MMl.

WJ
WJmł.
WMł.

1. Libudzic Sławomir
2. Przybył Krzysztof
3. Lewandowska Katarzyna
4. Czerwonka Grzegorz
5. Wiatrowska Grażyna
6  Przybyłek Martynian

1.05
Zawody
odwołane
Liga torowa - I seria Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MMl.

WMł.

Wyścig przeprowadzają trenerzy.

2-3.05
Zawody
odwołane

61. Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju Tarnowo Podgórne Ośrodek Sportu
i Rekreacji
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne
tel./fax (61) 816-60-86
Bernard Broński
info@osir.pl
Sz
MMl.


WMł.
 

1. Andrzejczak Dariusz
2. Przybył Krzysztof
3. Dobrochowski Robert
4. Kamel Alojzy
5. Kamiński Maciej
6. Kmieciak Wiesław

8.05
Zawody
odwołane
Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie przełajowym szkół podstawowych – Szukamy Następców Olimpijczyków Szwacin Uczniowski Klub
Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Henryk Strzelecki
tel. 601-535-017
P MMl.

WMł.

1. Libudzic Sławomir
2. Czerwonka Grzegorz
3. Wiatrowska Grażyna
4.Synkowski Tadeusz

9-10.05
Zawody
odwołane
Puchar Polski w kolarstwie szosowym Gostyń
Eliminacja OOM Gostyń MP WLK;
KKS Gostyń Kolarski Klub
Sportowy Gostyń
ul. Poznańska 171
63-800 Gostyń
Waldemar Minta
tel. 602-772-756
(65) 572-04-95
mintawaldemar@wp.pl
Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5. 
6. 
7.
8.  - komputer

16-17.05
Zawody
odwołane
Kolarski Wyścig „Nad Wartą” Koło Kolskie
Towarzystwo
Cyklistów
ul. Grodzka 21/2 62-600 Koło
Zbigniew Brzozowski
tel. 669-466-781
 brzozaninka4@o2.pl
Sz MMl.
MJmł.
MJ
M

1. Ludwicki Bogdan
2. Andersz Jerzy
3. Pucal Ryszard
4. Kożuch Piotr - komputer
5. Synkowski Tadeusz
6. Wiatrowska Grażyna
7. Mikołajewski Dariusz
8. Skórka Elżbieta

23.05
Zawody
odwołane
Kryterium uliczne Poznań Smochowice

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE
M

1.
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław
4.
5.
6.

23.05
30.05
Zawody
odwołane
Liga torowa - II seria Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MMl.

WMł.

Wyścig przeprowadzają trenerzy.

24.05
Zawody
odwołane
Jazda indywidualna na czas.Chabrowy Puchar Merxa Złotniki/Poligon Biedrusko

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE
M

1.
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław
4.
5.

30.05
Zawody
odwołane
Start wspólny Wągrowiec

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE
M

1.
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław
4.
5.
6.

31.05
Zawody
odwołane
Jazda indywidualna na czas Wągrowiec

Poznańskie
Towarzystwo
Cyklistów
 ul. Okulickiego 49
61-413 Poznań
www.ptcpoznan.pl

Sz
MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE
M

1.
2. Kamel Alojzy
3. Kmieciak Wiesław
4.
5.

14.06
21.06
XIII Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar LKS „OGNIWO” Łąkociny – Szukamy Następców Olimpijczyków Łąkociny

LKS „Ogniwo” Łąkociny
ul. Strażacka 1
63-410 Ostrów Wlkp.
Rafał Szuberttel. 604-230-901 szubi4@wp.pl

Sz
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
 

1. Przybył Krzysztof
2. Ludwicki Bogdan
3. Wiatrowska Grażyna
4. Przybyłek Martynian
5. Synkowski Tadeusz

5.06 Wyścig kolarski MTB dla szkół podstawowych – Szukamy Następców Olimpijczyków Biskupice Zabaryczne Uczniowski Klub Sportowy „Dunin” Biskupice Zabaryczne
63-510 Mikstat
tel. (62) 73-10-393 lub 601-142-440 rafalk1967@wp.pl

 

MTB
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
 

1. Libudzic Sławomir
2. Czerwonka Grzegorz
3. Gałęski Henryk

6.06 Liga torowa - III seria Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MMl.

WMł.

Wyścig przeprowadzają trenerzy.

13.06
20.06
Kolarskie Kryterium Uliczne – Szukamy Następców Olimpijczyków Dobrzyca

Powiatowe
Zrzeszenie LZS
w Pleszewie
ul. Poznańska 79
63-300 Pleszew
tel. (62) 742-96-15

Sz
MMl.

WMł.
 

1. Libudzic Sławomir
2. Wiatrowska Grażyna
3. Synkowski Tadeusz
4. Pucal Ryszard
5. Czerwonka Grzegorz

18.06 Szukamy Następców Olimpijczyków - szkoły podstawowe Biadki

Międzyszkolny Ludowy
Uczniowski
Klub Sportowy
„As” Biadki
ul. Szkolna 3 Biadki
63-714Kobierno
tel. (62) 721-13-22
sp-biadki@krotoszyn.pl

Sz
MMl.
MJmł.

WMł.
WJmł.
 

1. Libudzic Sławomir
2. Gałęski Henryk
3. Przybyłek Martynian
4. Przybył Krzysztof

13.06
20.06
Zawody kolarskie na torze z okazji Święta Miasta Kalisza „Wielka Nagroda Kalisza” Kalisz Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
T
MMl.
Mjmł.
MJ.

WMł.
WJmł.
WJ.
WO

1. Dudkiewicz Dominik
2. Ludwicki Bogdan
3. Wiatrowska Grażyna
4. Synkowski Tadeusz
5. Winiecki Radosław
6. Pucal Ryszard
7. Wszyscy kandydaci

18.06
25.06
Szukamy Następców Olimpijczyków Kazimierz Biskupi KLTC Konin
ul. Szeligowskiego 5a
62-510 Konin
tel.63 242-18-41
Kazimierz Zajączkowski
Grzegorz Adamczewski kltc@o2.pl
Sz
MMl.

WMł.
 

Test sprawnościowy przeprowadzą trenerzy.

20-21.06 Memoriał Tomka Jakubowskiego, Puchar Polski, Eliminacje OOM Chrzypsko Wielkie Ośrodek Sportu
i Rekreacji
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne
tel./fax (61) 816-60-86
Bernard Broński
info@osir.pl
Sz MMl.
MJm
MJ

WMł.
Wjm
WJ
WO
WE

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5.
6.
7.
8.

27-28.06 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym Raszków Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
Sz MMł.


WMł.
 

 

3-5.07 XXX Ogólnopolski Wyścig Kolarski Kobyla Góra, Ludwików, Droszew Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
Sz MJ.Mł
Mł.

WJMł

WMł.
 

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5.
6.
7.
8.

15.08 Liga torowa – IV seria Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MMł

WMł

Wyścig przeprowadzają trenerzy.

21-23.08 XXVIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski „PO ZIEMI KONIŃSKIEJ” – Memoriał Adama Krajewskiego, Wiesława Paradowskiego, Jerzego Mazura, Stanisława Pawlaka Konin – Kleczew – Kazimierz Biskupi –Kramsk  Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów ul. Szeligowskiego 5 a 62-510 Konin
tel. (63) 242-18-41, 501-132-011
kltc@o2.pl
Sz MJmł
MMł

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5.
6.
7. komputer

22.08 Ogólnopolskie Kryterium uliczne Kazimierz Biskupi  Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów ul. Szeligowskiego 5 a 62-510 Konin
tel. (63) 242-18-41, 501-132-011
kltc@o2.pl
Sz

1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4.
5.
6.
7. komputer

22-23.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 
w kolarstwie torowym
Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MMł
WMł

1.
2.
3.
4.
5.
6.

22-23.08 Mistrzostwa Wielkopolski 
w kolarstwie torowym
Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MJmł
MMł

WJmł
WMł
1.
2.
3.
4.
5.
6.
22.08 Kryterium Kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego Kalisz Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz MJ
MJmł
MMł
WJ
WJmł
WMł
1.
2.
3.
4.
5.
6.
4-6.09 Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym Koźminek Uczniowski Klub Sportowy „Koźminianka”
ul. Szkolna 1
62-840 Koźminek
tel. 509-256-223
fax. (62) 76-37-023
rianna@poczta.fm
Sz MJ
MJmł
MMł

WE
WJ
WJmł
WMł
1. PZKol
2. PZKol
3. PZKol
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
6.09 Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Kryterium „Grand Prix Środy Wielkopolskiej Środa Wielkopolska Urząd Miasta Środa Wlkp. ul. Daszyńskiego 5
63-000 Środa Wlkp.
MKS Środa Wlkp.
ul. Sportowa 12
63-000 Środa Wlkp.
tel. 601-786-855
alexpilecki0@gmail.co
Sz MJ
MJmł
MMł

WJ
WJmł
WMł
1.
2.
3.
4.
5.
6.
12-13.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  w kolarstwie szosowym Żerków Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
Sz MMł
WMł
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
17.09 Szukamy Następców Olimpijczyków Biadki

Międzyszkolny Ludowy
Uczniowski Klub
Sportowy „As” Biadki
ul. Szkolna 3 Biadki
63-714 Kobierno
tel. (62) 721-13-22

sp-biadki@krotoszyn.pl

Sz MMł

WM
1.
2.
3.
4. ?
17.09
24.09
Szukamy Następców Olimpijczyków Rychwał Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów ul. Szeligowskiego 5 a 62-510 Konin
tel. (63) 242-18-41, 501-132-011
kltc@o2.pl
Sz MMł

WM

Wyścig przeprowadzają trenerzy.

19-20.09 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie MTB Żerków Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
MTB MMł

WM
1. PZKol
2. PZKol
3. PZKol
4.
5.
6.
22.09 Szukamy Następców Olimpijczyków Świeca Uczniowski Klub Sportowy „Czempion” Świeca
ul. Szkolna 5
63-430 Odolanów
tel. 603-641-439
lukaszboslak@o2.pl
MTB MMł

WM
1.
2.
3.
4. ?
25.09 XXI Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w kolarstwie MTB –  Szukamy Następców Olimpijczyków Biskupice Zabaryczne Uczniowski Klub Sportowy „Dunin” Biskupice Zabaryczne
63-510 Mikstat
tel. (62) 73-10-393 lub 601-142-440 rafalk1967@wp.pl
MTB
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
1.
2.
3.
4.
5.
26.09 Liga torowa - V seria Kalisz Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MMł

WM
Wyścig przeprowadzają trenerzy.
wrzesień

Powiatowy Wyścig MTB dla uczniów szkół podstawowych

Tarnowo Podgórne Klub Kolarski „Tarnovia” ul. Nowa 5
62-080 Tarnowo Podgórne tel./fax (61) 816-60-86
Piotr Broński
info@osir.pl
MTB Ż
MMl.
MJm

WMł.
Wjm
Wyścig przeprowadzają trenerzy.
2.10 Szukamy Następców Olimpijczyków OSiR
Szwacim
Uczniowski Klub Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Henryk Strzelecki tel. 601-535-017
P MMł

WM
1.
2.
3.
4. ?
3-4.10 Mistrzostwa Polski – jazda na czas dwójek i drużyn Tereny gmin Godziesze Wielkie, Opatówek, Brzezin Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2 62-800 Kalisz
tel. (62) 757-55-68
ktk.kalisz@wp.pl
Sz ME
MP-23
MJ
MJmł
WE
WP-23
WJ
WJmł

1. PZKol
2. PZKol
3. PZKol
4.
5.
6.
7.
8.

11.10 Wyścig Przełajowy Swarzędz Poznańskie Towarzystwo Cyklistów ul. Okulickiego 49, 61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl
ptcpoznan.pl
P ME
MP-23
MJ
MJmłMMł

WE
WP-23
WJ
WJmł
WMł

Masters
1.
2.
3.
4.
5.
6.
18.10 Wyścig Przełajowy Swarzędz Poznańskie Towarzystwo Cyklistów ul. Okulickiego 49, 61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl
ptcpoznan.pl
P ME
MP-23
MJ
MJmłMMł

WE
WP-23
WJ
WJmł
WMł

Masters
1.
2.
3.
4.
5.
6.
8.11 Wyścig Przełajowy Swarzędz Poznańskie Towarzystwo Cyklistów ul. Okulickiego 49, 61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl
ptcpoznan.pl
P ME
MP-23
MJ
MJmłMMł

WE
WP-23
WJ
WJmł
WMł

Masters
1.
2.
3.
4.
5.
6.
5-6.12 Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym tor kolarski w Pruszkowie Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl
T MMł

WM
1.
2.
3.
4.
5.
6.
6.12 Wyścig Przełajowy Swarzędz Poznańskie Towarzystwo Cyklistów ul. Okulickiego 49, 61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl
ptcpoznan.pl
P ME
MP-23
MJ
MJmłMMł

WE
WP-23
WJ
WJmł
WMł

Masters
1.
2.
3.
4.
5.
6.
             

 Obsady:

 1. Sędzia Główny
 2. Komisarz 2
 3. Komisarz 3
 4. Sędzia Mety
 5. Sędzia chronometr
 6. Pozostali sędziowie.

 

 Organizatorzy:

  1. Wielkopolski Związek Kolarski, ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz, tel. 62 757 23 41, wzkol1@wp.pl

  2. Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz, tel. 62 757 55 68, ktk.kalisz@wp.pl

  3. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "SZPEREK" Antonin Ludwików,  63-421 Przygodzice

  4. Kolskie Towarzystwo Cyklistów, ul.Grodzka 21, 62-872 Koło, tel. 669 466 791, brzozalinka4@o2.pl

  5. Uczniowski Klub Sportowy "" Wola Droszewska, 62-872 Godziesze, Henryk Strzelecki, tel. 667 976 357

  6. Kolarski Klub Sportowy Gostyń, ul Poznańska 171, 63-800 Gostyń, tel. 602 772 756, 65 572 04 95, mintawaldemar@wp.pl

  7. Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Nowa 5, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel. 61 816 60 86, info@osir.pl

  8. Uczniowski Klub Sportowy "Zefir" Wola Droszewska, 62-872 Godziesze, Henryk Strzelecki, tel. 667 976 357

  9. Urząd Gminy w Kazimierzu Biskupim, Plac Wolności 1, 62-530 Kazimierz Biskupi, Janusz Konopczyński,tel. 507 159 222, 501 132 009, sport@kazimierz-biskupi.pl

 10. Uczniowski Klub Sportowy "Koźminianka", ul. Szkolna 1, 62-840 Koźminek, tel. 62 673 37 205, spkozminek@interia.pl; marekcieslak59@gmail.com

 11. Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Kórnik, Plac Niepodległości 28, 62-033 Kórnik, uks-jedynka-limaro-kornik@o2.pl

 12. Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów, Szeligowskiego 5a, 62-510 Konin, tel. 63 242 18 41, 501 132 011, kltc@o2.pl

 13. LZS Łąkociny, Rafał Szubert, tel. 604 230 901

 14. Uczniowski Klub Sportowy "Dunin" Biskupice Zabaryczne, 63-510 Mikstat, tel. 62 73 10 303, rafalk1967@wp.pl

 15. Powiatowe Zrzeszenie LZS w Pleszewie, ul. Poznańska 79, 63-300 Pleszew, tel. 62 742 96 15

 16. Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "As" Biadki, ul. Szkolna 3 Biadki, 63-714 Kobierno, tel. 62 721 13 22, sp-biadki@krotoszyn.pl

 17. Marian Paździor Firma"PAMA", ul. Sianowska 38, 60-443 Poznań, tel. 501 143 998, W-ce Prezes PTC Tadeusz Kubiak, tel. 501 482 317

 18. Burmistrz Miasta Turku, ul. Kaliska 59, 62-700 Turek, Turkowskie Towarzystwo Cyklistów, ul. 3 Maja 1/3, 62-700 Turek, tel. 698 656 795, dariusz.mikolajewski@o2.pl

 19. Tadeusz Kubiak, tel. 501 482 317; Jerzy Gruszka, tel. 61 817 2042; R. Szaj, tel. 504 004 447.

 20. Klub Sportowy 64-sto ul. Narutowicza 49/2 64-100 Leszno, Mariusz Ciesielski, tel. 693 100 020, mariusz.ciesielski@64-sto.pl

 21. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych GEDEON w Borku Wlkp, Janusz Szafraniak, tel. 693 644 858, stowarzyszeniegedeon@gmail.com

 22. LKS „Drogowiec” Złotów, Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, kontakt: Leszek Sadowski tel. 601-871-777, szosowiec@op.pl, MOSiR w Pile

 23. Klub Kolarski "Tarnovia" ul. Nowa 5, 62-080 Tarnowo Podgórne tel. 61 816 60 86 Piotr Broński rafalk1967@wp.pl

 24. Ludowy Klub Sportowy DROGOWIEC Złotów, Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Aeroklub Ziemi Pilskiej. 

 25. K.S. Kołownik Włoszakowice ul. Wolsztyńska 7, 64-140 Włoszakowice; Grzrgorz Mierzyński; 601 785 561; grzegorz.kolownik@gmail.com

 26. KS 64 Sto Leszno ul. Studzienna 15/9, 64-100 Leszno; Wojciech Mizuro; 606 889 732; mizuro@interia.eu

 27. Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, ul. Okulnickiego, tel. 602 454 698; jerzyplacek@op.pl

 28. Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki; DT Swiss Polska Spółka z o. o.; Oborniki, ul. Towarowa

 

 

Strona główna | Obsady sędziowskie | Sędziowie WZKol. | Pliki do pobrania | Przepisy Sportowe | Regulaminy | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Ostatnia aktualizacja tej witryny 30-05-20