Sędziowie WZKol.

06-05-19

Strona główna
Obsady sędziowskie
Sędziowie WZKol.
Pliki do pobrania
Przepisy Sportowe
Regulaminy
2013
2014
2015
2016
2017
2018

 

 

  Kolegium Sędziów WZKol. w Kaliszu
    Przewodniczący
  Robert Dobrochowski V-ce przewodnicący
  Melchior Przybyłek Sekretarz

    Lista sędziów

LP Imię i Nazwisko Miasto Nr licencji Telefon e-mail Szosa Tor MTB Przełaj
1. Andrzejczak Dariusz Kalisz POL/19/00853 609 164 107 darekand@interia.pl N NUCI O O
2. Dobrochowski Robert Konin POL/19/00206 692 767 000 dobrob@o2.pl N O NUCI NUCI
3. Dudek Mateusz Poznań WLK/19/02132 781 966 605 dudek.mat89@gmail.com kand. kand. kand. kand.
4. Gąsiorek Artur Poznań WLK/19/02163 692 260 406 artugasior@gmail.com kand. kand. kand. kand.
5. Kamiński Maciej Chocicza WLK/19/01970 601 089 320 nk29121996@wp.pl kand. kand. kand. kand.
6. Kmieciak Wiesław Poznań WLK/19/01451 603 287 997 wieslaw.kmieciak@onet.eu

S   S S
7. Kożuch Piotr Poznań WLK/19/02302 601 239 723 kozuch.piotrek@gmail.com O O O O
8. Libudzic Sławomir Ostrów Wlkp. WLK/19/01449 693 388 751 slawlibu@poczta.onet.pl O O O O
9. Ludwicki Bogdan Kalisz POL/19/00798 600 897 536 ludwa65@wp.pl NUCI O O NUCI
10. Mamoński Krzysztof Kalisz WLK/19/01657 663 366 239 krzysztof.mamonski@gmail.com kand. kand. kand. kand.
11. Michta Adam Rokietnica POL/19/00153 509 929 993 adam@hornett.pl O O O N
12. Mikołajewski Dariusz Turek WLK/19/02180 698 656 795 dariusz.mikolajewski@o2.pl kand. kand. kand. kand.
13. Mumot Wojciech Krotoszyn WLK/19/01655 606 967 214 wmumot@gmail.com kand. kand. kand. kand.
14. Pajor Grzegorz Murowana Goślina WLK/19/01653 516 103 929 grzegorzpajor@109.pl kand. kand. kand. kand.
15. Pawlaczyk Andrzej Kalisz WLK/19/ 504 574 862 przemysław.pawlaczyk@onet.pl kand. kand. kand. kand.
16. Przybył Krzysztof Kalisz POL/19/01944 606 780 012 krzysztof.przybyl@onet.eu O O O N
17. Przybyłek Martynian Kalisz WLK/19/01448 727 511 125 martizkalisza@gmail.com S S S S
18. Przybyłek Melchior Kalisz POL/19/01946 609 760 488 melek67@poczta.onet.pl N NUCI O N
19. Pucal Ryszard Leszno WLK/19/02299 606 790 382 rycho.p@o2.pl O O O O
20. Rosiak Adam Konin WLK/19/01656 795 962 636 adamrosiakk@gmail.com kand. kand. kand. kand.
21. Sójka Mikołaj Raszków WLK/19/ 501 684 576 mikolajsojkaktk@wp.pl kand. kand. kand. kand.
22. Skórka Elżbieta Turek WLK/19/02181 692 168 980 elzbieta_skorka@o2.pl kand. kand. kand. kand.
23. Synkowski Tadeusz Konin WLK/19/02249 664 645 467 tadeuszsynkowski9@gmail.com O O O O
24. Torous Barbara Słupca WLK/19/01654 798 513 136 barbaratorouss@gmail.com kand. kand. kand. kand.
25. Wiatrowska Grażyna Konin WLK/19/02248 660 368 928 grazynawiatrowska9@gmail.com O O O O
26. Wojciechowski Piotr Kalisz WLK/19/01659 600 440 310 piotrek16222@gmail.com kand. kand. kand. kand.
.                  

    Lista sędziów honorowych

LP Imię i Nazwisko Miasto Nr licencji Telefon e-mail Szosa Tor MTB Przełaj
1. Andersz Jerzy Leszno Honorowy 662 204 990 jerzy.andersz@interia.pl NUCI NUCI UCI NUCI
2. Kamel Adam Poznań POL/17/01794 502 045 119 olkamel@wp.pl NUCI NUCI N NUCI
3. Malak Sławomir Konin Honorowy 503 066 620 slawomir.malak@o2.pl NUCI NUCI N NUCI
4. Placek Jerzy Poznań Honorowy 602 454 698 jerzyplacek@op.pl N N N N
.                  
.                  
.                  
.                  

Strona główna | Obsady sędziowskie | Sędziowie WZKol. | Pliki do pobrania | Przepisy Sportowe | Regulaminy | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Ostatnia aktualizacja tej witryny 06-05-19